Deszczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
138 m2
Liczba pokoi
6

Proponujemy wolnostojący, przedwojenny dom o powierzchni użytkowej ok. 138 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o pow. 1181 m2 w miejscowości Deszczno w odległości ok.10 km od centrum Gorzowa Wlkp.

Dom został zbudowany z cegły i jest częściowo podpiwniczony. Dach jest pokryty dachówką cementową. Okna są plastikowe i drewniane. Dom jest ogrzewany z pieca c.o. na paliwo stałe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Dla wygodnych istnieje jednak możliwość przyłączenia do sieci gazowej, która przebiega w drodze dojazdowej do nieruchomości. Ujęcie wody i kanalizacja są zasilane z sieci miejskiej.

Dom posiada dwa niezależne wejścia do budynku. Sprawdzi się zarówno jako dom dwurodzinny jak i inwestycja pod wynajem.

Lewa część domu składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych. Na parterze znajdują się 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia oraz dwie łazienki. Na poddaszu położone są 2 pokoje, aneks kuchenny i łazienka.

W prawej części domu znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienką.
Dzięki odrębnemu, niezależnemu wejściu, część ta może z powodzeniem służyć jako odrębne mieszkanie i taką obecnie ma funkcję. Mieszkanie to można wynająć i czerpać dochody pozwalające np. na spłatę kredytu uzyskanego na zakup tej nieruchomości. Może być również użytkowana przez rodziców lub dzieci nowego właściciela tego domu.

Na posesji znajdują się trzy budynki gospodarcze o powierzchni zabudowy 60m2, 94m2 oraz 26m2, w których można prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą (obecnie większa część budynków gospodarczych zaadaptowana jest na cele mieszkalne).

Teren działki ogrodzony. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dobra lokalizacja, w samym centrum miejscowości Deszczno. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, kościół, Urząd Gminy. Dobre połączenie z Gorzowem Wielkopolskim liniami MZK.

Termin przekazania do uzgodnienia.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka betonowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ciepła woda: Bojler
  • Rodzaj ogrzewania: Węglowe

Brusilewicz Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Brusilewicz Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Brusilewicz Nieruchomości z siedzibą przy Rynek 8, 74-320 Barlinek (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@brusilewicz.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu