Barlinek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
1 700 m2

Firma Brusilewicz Nieruchomosci zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertę wynajmu działki o powierzchni 1700 m², położonej w dogodnej lokalizacji.
Ta atrakcyjna nieruchomość jest idealnie dostosowana do różnorodnych celów, w tym pod hale namiotowe oraz myjnię samochodową. 

Lokalizacja:
Działka znajduje się na  ulicy Szosowej w Barlinku, co zapewnia łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta.
Dobre połączenia drogowe umożliwiają szybki i wygodny dojazd do nieruchomości.


Dane techniczne działki:
Powierzchnia działki wynosi 1700 m² Działka ma regularny kształt o wymiarach 73m x 25m , co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenu.
Teren jest utwardzony, co sprawia, że jest gotowy do różnego rodzaju działań i nie wymaga dodatkowych nakładów na infrastrukturę drogową.
Działka jest ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.Cena najmu: 4500 zł  


Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentacje. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostosować warunki najmu do Państwa potrzeb.


  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
Patryk Brusilewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Brusilewicz Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Brusilewicz Nieruchomości z siedzibą przy Rynek 8, 74-320 Barlinek (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@brusilewicz.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu