Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
1

Przedmiotem oferty jest pomieszczenie biurowe: 22,3 m2, umiejscowione na 1 piętrze w budynku w centrum miasta. Cena za pomieszczenie to 1000 zł netto. Dostępne również inne wielkości pomieszczeń.

Cena obejmuje opłaty eksploatacyjne tj. czynsz dla zarządcy, woda i kanalizacja. Dodatkowo płatny prąd.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 200 zł netto/m-ce, jeżeli aktualnie jest dostępne.

Wszystkie pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, światłowód, linę telefoniczną monitoring i ochronę. Do wspólnego korzystania z pozostaje korytarz, recepcja i pomieszczenie socjalne.

Mile widziane wszelkiego rodzaju działalności biurowe : agencje pracy, instytucje ubezpieczeniowe czy kredytowe.


Serdecznie zapraszam do współpracy.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Brusilewicz Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Brusilewicz Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Brusilewicz Nieruchomości z siedzibą przy Rynek 8, 74-320 Barlinek (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@brusilewicz.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu